Lektor

Mgr. Simona KNOTKOVÁ

Zaměstnání:

- metodik Plavecké školy Uherské Hradiště

Univerzitní vzdělání:
- Masarykova univerzita Brno, Pedagogická fakulta, Speciální pedagogika pro učitele, Mgr.

Dlouhodobé výcviky:
- Psychoterapeutický výcvik (IPIPPAP, Olomouc)
- Výcvik týmové a případové supervize (MPSV, ČAS, Praha, akreditováno MPSV pod číslem: 2008/063-SP)
- Lektorský kurz aktivní a vědomá příprava na mateřství a rodičovství (Praha, akreditováno MŠMT a Unií porodních asistentek), specializace cvičení na velkých míčích s těhotnými, po porodu a s dětmi ve věku 0 - 3 roky¨
- Lektorský kurz Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku (Praha, Vzdělávací institut Evy Kiedroňové)

Krátkodobé kurzy:
- Streetworku (Česká asociace streetwork, Praha)
- Sociální asistent (Německo Chemnitz, v rámci dohody MPSV ČR a Saské vlády)
- Vedoucí letních táborů (akreditováno MŠMT)
- Kurz pro zkušené pracovníky s neorganizovanou mládeží (Gabriel, ČAS, Praha)
- Krizová intervence (Podané ruce, Brno)
- Krizová intervence (Remedium, Praha)
- Efektivní rodičovství

Lektorská činnost:
- Kurzy pro rodiče s dětmi (cvičení po porodu, cvičení s kojenci, odborná témata pro rodiče)
- Instruktorka vanového plavání, kojenců, batolat a dětí předškolního věku v bazéně
- Poskytování odborných supervizí v zařízeních sociálních služeb a školských zařízeních pro výkon ústavní a ochranné výchovy

 

Ing. Silvie Švehláková

- akreditovaná lektorka cvičení Body & mind
- Fitness yoga, Strečink a Power stretch, Over ball, Balanční cvičení, Slow toning, Cvičení pro zdravá záda, Cvičení pro těhotné

Novinky

Dnes 19. 6. proběhne cvičení s miminky na Domě dětí v Uh. Brodě od 9:30 hodin.

Kurzy Aktivního mateřství (cvičení po porodu, cvičení s miminky) vám nabízíme v Uh. Brodě, Uh. Hradišti i Luhačovicích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baby Bio ...aneb s kočárky až do kinosálu 
Zima 2015 – jaro 2015  
Filmové projekce nejen pro maminky s malými dětmi.

Jedenkrát měsíčně v pátek dopoledne v 10:00 hod. Projekce s nižší hladinou zvuku, v sále je přisvíceno, v dosahu hračky i přebalovací pult. 
Při Baby Bio v kině nemusíte sedět! Běháte, či spíte, kojíte či bdíte… s filmem!
S průkazkou Baby Bio (20 Kč) můžete vidět 10 filmů (cyklus podzim zima + zima /jaro 2015) za poloviční vstupné a dát si jedno kafe zdarma v Cukrárně Kafárně naproti kina. Vstupné s průkazkou Baby Bio 50 Kč, bez průkazky 100 Kč. S průkazkou Baby Bio můžete uplatňovat  slevy do Bio senior, Bijásku, Besedy cesty, Art…

PÁ 27. 2.
Paddington
Neobyčejně vtipný příběh vypraví příhody osiřelého medvídka z nejtemnějšího Peru, který miluje vše britské, a proto přicestuje vlakem na nádraží Paddington v Londýně, aby zde našel nový domov. Sám a ztracen na velkém nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval… Režie: Paul King.
Velká Británie. Francie. Kanada. 2014. 98 min. Dabováno. Rodinná komedie.

PÁ 27. 3.
Andělé všedního dne
„Kdybyste dokázali zastavit čas, možná byste si jich všimli.“ Hlavními hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty. Neměli by. Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí. A proto se v jejich blízkosti objevili andělé. Jejich podoba a názory vás asi zaskočí. Ono je to vzájemné. Lidskému oku neviditelní strážci našich osudů bývají zase pro změnu překvapeni překážkami, které sobě a jim dobrovolně stavíme do cesty. Podle románu Michala Viewegha Andělé všedního dne natočila režisérka Alice Nellis originální příběh, v němž pomyslné andělské perutě nosí Marián Labuda, Vojtěch Dyk, Eliška Křenková a Vladimír Javorský.
ČR. 2014. 97 min. Od 12 let. Komedie. Drama.

PÁ 24. 4.
Hodinový manžel
Čtyři plavci - hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili, zkusí provozovat pochybnou živnost "hodinový manžel" a opravdu opravují domácnosti rozličným dámám, ale jak se časem ukáže nejen domácnosti. Režie: Tomáš Svoboda. Hrají: David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek, Lukáš Latinák, Jitka Čvančarová, Lenka Vlasáková, Nina Divíšková, Zuzana Norisová, Simona Babčáková, Eva Holubová ad.
ČR. 2014. 100 min. Přístupno. Komedie.

PÁ 29. 5.
Vybíjená
Komedie Petra Nikolaeva podle bestselleru Michala Viewegha. Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. Hrají: Simona Krainová, Linda Bartošová, Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol ad.
ČR. 2015. 120 min. Přístupno. Komedie.

PÁ 26. 6.
PŘEKVAPENÍ
Film na přání! Vyberte si!

Podpoprují nás: Tv Slovácko, Dobrý den s kurýrem, Rádio Zlín, Cukrárna Kafárna Máj.

Aktuální programy a lekce

Přihlášení